نوازی: خوشحالی استقلالی‌ها پس از گیم با سپاهان ایرادی نداشت/ هواداران انتظار قهرمانی درون لیگ را دارند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

محمد نوازی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درمورد وضعیت استقلال درون لیگ برتر و شانس این تیم ازبرای رسیدن به قهرمانی گفت: قهرمان شدن ازبرای استقلال کمی دشوار شده هست، ولی به هیچ عنوان غیرممکن نیست. هم اکنون پنج گیم دیگر باقی مانده هست و دیگر مدعیان هم گیم‌های سختی درون پیش دارند، ولی مسئله با اهمیت این هست که استقلال بتواند از این پنج گیم بیشترین امتیاز را بگیرد.

وی درون واکنش به اینکه خیلی‌ها پرسپولیس را مدعی اول قهرمانی می‌دانند، تأکید کرد: پرسپولیس الان صدرنشین هست، ولی نمی‌توان از الان گفت که آنها قهرمان می‌شوند. پرسپولیس رقیبان سرسختی چون سپاهان، تراکتورسازی و استقلال را دارد و البته پدیده که تیم خوبی هست. به نظر من قهرمان لیگ درون هفته آخر معلوم می شود. درون این میان استقلال هم باید تا آخرین هفته بجنگد تا درصورتیکه قهرمان هم نشد به سهمیه لیگ قهرمانان  برسد.

 مدافع – هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال درمورد خوشحالی استقلالی‌ها پس از پیروزی برابر سپاهان و اینکه بعضی پیشکسوتان استقلال از این موضوع انتقاد کرده بودند، خاطرنشان کرد: گاهی اوقات برد درون بعضی از گیم‌ها اندازه قهرمانی شیرین هست. استقلال توانست درون اصفهان برد مهمی را برابر رقیب مستقیم خود به دست بیاورد، آن هم درون حالی که درون دقیقه ۹۸ به گل رسید. اینکه بازیکنان یا سرمربی چگونه خوشحالی کردند، زیاد با اهمیت نیست. این مسائل را بعضی افراد ایجاد کردند که با استقلال مشکل دارند. خوشحالی استقلالی‌ها پس از گیم با سپاهان ایرادی نداشت.

نوازی درون رابطه با اینکه آیا موافق ماندن شفر درون استقلال هست یا خیر، گفت: درون این مورد باید باشگاه تصمیم بگیرد و طبیعتاً نظر مسئولان باشگاه و هواداران با اهمیت هست. مسلماً هواداران استقلال از تیمِ شفر انتظار قهرمانی درون لیگ برتر را دارند که هم اکنون این اتفاق رخ نداده هست. فکر می‌کنم باشگاه درون آخر فصل می‌تواند درون این زمینه تصمیم بگیرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *