منتظری: درمورد باقری دوباره با فتحی صحبت می‌کنم/ وضعیت مالی ما بهتر از پرسپولیس نیست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پژمان منتظری پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل ماشین‌سازی گفت: خدا را شکر که توانستیم درون این گیم سه امتیاز را کسب کنیم. درون گیم صبور بودیم و توپ را خوب حفظ می‌کردیم و توانستیم پیروز شویم.

وی درمورد مشکلات باشگاه استقلال و اینکه پرسپولیسی‌ها نیز اعتقاد دارند از لحاظ مالی درون شرایط خوبی نیستند، گفت: مطمئنا وضعیت‌ ما از آنها بهتر نیست، مشکلات اقتصادی وجود دارد ولی باشگاه تمام تلاشش را می‌کند تا وضعیت بهتر شود. خدا را شکر باشگاه درون روزهای گذشته با تیم بیشتر هماهنگ شده که امیدواریم این هماهنگی ثمرات خوبی داشته باشد.

مدافع تیم فوتبال استقلال راجع به فاصله این تیم با صدر جدول عنوان کرد: اشتباهاتی داشتیم که سبب شد این فاصله ایجاد شود ولی الان تنها گیم به گیم نگاه می‌کنیم، هرچند مسابقات پیش‌رو نیز بسیار دشوار هست. از طرفی فرشید باقری که یکی از ستار‌ه‌های تیم بوده را از دست داده‌ایم و متاسفانه درون کنار ما نیست. وی یکسری اشتباهات داشته ولی دلش با تیم هست. با فتحی دوباره صحبت می‌کنم و ان‌شاءالله باشگاه کمک کند تا فرشید به تیم برگردد، به چه دلیل که ما به کمک وی احتیاج داریم.

منتظری با اشاره به عملکرد خوب مهدی قائدی درون این ملاقات خاطرنشان کرد: دیدید که قائدی به اشتباهش پی برد و امروز آمد چطور به تیم کمک کرد. مهدی استعدادی هست که امثال وی کمتر پیدا می‌شود. امروز با وی صحبت کردم، مهدی ۴ جلسه تمرین داشت و دیدید که چطور کار کرد. عملکردش بستگی به خودش دارد که چطور می‌خواهد فوتبال گیم کند. باشگاه و همه اعضا باید کمک کنند تا جوان‌های تیم مانند رضا کریمی، اللهیار صیادمنش، رضا آذری و مهدی قائدی با موفقیت به مسیر‌شان ادامه دهند، چون این استعدادها کمتر درون فوتبال گیر می‌آید.

وی افزود: از فتحی می‌خواهم که به موضوع جوان‌های تیم ورود کند، اینها بسیار جوان هستند. مهدی قائدی نباید تنها زندگی کند و باشگاه باید مراقب وی باشد، باشگاه باید ازبرای وی و خانواده‌اش هتل بگیرد تا درون کنار هم باشند. اللهیار نباید خانه داشته باشد و باید درون هتل زندگی کند، به چه دلیل که مثل وی کم گیر می‌آید. خیلی با اهمیت هست که ما چطور با این بازیکنان برخورد می‌کنیم. متاسفانه فضا طوری هست که خیلی زیاد به این بازیکنان توجه می‌شود، من از آنها توقع ندارم؛ آنها تنها ۲۰ سال سن دارند. شما دیدید که قائدی را ما درون یک سال و نیم گذشته پیش خودمان نداشتیم. هواداران از ابتدا وی را با عنوان‌های مسی و نیمار صدا زدند، ولی به هر حال امروز دیدیم که وی به خوبی بازگشت و عملکرد خوبی داشت.

مدافع استقلال  درمورد این سوال که مسیر استقلال درون نیم فصل دوم بهتر شده و آیا فکر می‌کند این تیم می‌تواند قهرمان شود؟ گفت: پس از گیم دربی فشارهای زیادی روی این تیم وارد شد، متاسفانه چند سال هست که ما اول فصل را از دست می‌دهیم و درون آخر فصل نیز تیم‌مان را از دست می‌دهیم. پس از اینکه درون دربی و درون مسابقه‌ای که می‌توانستیم برنده باشیم و به صدر جدول برویم و باختیم، طبیعی هست که هواداران‌مان ناراحت باشند ولی پس از این گیم فشار زیادی روی تیم بود، ولی من از بازیکنان خواستم که به اوضاع عادی برگردیم تا حداقل گیم با سایپا را از دست ندهیم که متاسفانه این گیم را نیز از دست دادیم. گیم با تراکتورسازی نیز همینطور و ما درون حالی که تیم برتر میدان بودیم، نتیجه را واگذار کردیم.

منتظری یادآور شد: مطمئناً هواداران، باشگاه و بازیکنان استقلال را دوست دارند؛ ولی ما درون دربی شکست خوردیم و با اهمیت این بود که چه برخوردی با ما می‌شود. خدا را شکر الان تیم به مسیر خوبی رسیده و ما درون ۳ گیم به پیروزی رسیده‌ایم و داریم گیم به گیم به مسابقات‌مان نگاه می‌کنیم. درون آسیا نیز درون گروه‌مان سوم هستیم و آنجا هم گیم به گیم نگاه خواهیم کرد. امیدوارم بتوانیم درون آخر پاداش خوبی به هواداران بدهیم.

وی درون آخر راجع به سوالی مبنی بر تاخیر درون انتخاب سرمربی تیم ملی ایران، گفت: اجازه دهید الان درون مورد این موضوع حرف نزنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *