مجتبی ممشلی: خطای من روی خلعتبری عمدی نبود و از وی عذرخواهی کردم/ قرارداد یک بازیکن تراکتورسازی اندازه کل تیم ماست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

مجتبی ممشلی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درون مورد تساوی خانگی تیمش برابر تراکتورسازی گفت: این درست هست که درون خانه مساوی کردیم، ولی این نتیجه بد نبود. قرارداد یک بازیکن تراکتورسازی با کل بودجه نساجی درون این فصل برابری می‌‌کند و ما مقابل این تیم پرستاره گیم خوبی انجام دادیم.

وی درمورد اعتراض تراکتوری‌های به پنالتی که ازبرای این تیم گرفته نشد، تصریح کرد: این درست هست که یک پنالتی ازبرای آنها گرفته نشد، ولی درون دقایق آخر هم روی نظری خطا شد که البته برنامه نود این صحنه را نشان نداد. ما درون دور رفت هم خیلی از داوری ضربه دیدیم و درون گیم رفت برابر همین تراکتورسازی، یک پنالتی، اخراج به سود تیم ما گرفته نشد.

ممشلی با اشاره با شرایط نساجی پس از حضور مجید جلالی درون این تیم تصریح کرد: آقا مجید به تازگی هدایت تیم را بر عهده گرفته هست و رفته رفته تفکراتش را درون تیم ما جا می‌اندازد. نساجی شرایط خوبی دارد و امیدوارم درون ادامه گیم‌ها نتایج خوبی بگیریم.

 

مدافع نساجی با اشاره به خطایی که روی محمدرضا خلعتبری درون گیم با ذوب‌آهن انجام داد و درون آخر منجر پارگی رباط صلیبی این بازیکن شد، خاطرنشان کرد: من زمانی ضربه را زدم متأسفانه نتوانستم خودم را کنترل کنم و درون آن صحنه هیچ عمدی درون کار نبود. پس از گیم هم با خلعتبری تماس گرفتم و عذرخواهی کردم. پس از دو روز هم شنیدم که محمدرضا رباط صلیبی پاره کرده هست و از این بابت خیلی ناراحت شدم. اصلاً دوست نداشتم چنین اتفاقی رخ دهد و امیدوارم خلعتبری هر چه زودتر به میادین برگردد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *