شفیعی:‌ استقلالی‌ها خوشحالی کردند چون تیم بزرگی را شکست دادند/ سپاهان مشکل فنی ندارد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

خالد شفیعی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درون مورد رقابت مدعیان قهرمانی درون هجدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: درون حال حاضر با توجه با شرایط جدول، شانس پرسپولیس ازبرای قهرمانی بیشتر هست، ولی نباید فراموش کرد که پنج هفته دیگر به آخر گیم‌ها باقی مانده و ممکن هست اتفاقات مختلفی رخ دهد. مسئله با اهمیت این هست که بتوانیم درون گیم‌های بعدی با صلابت گیم کنیم و خوب امتیاز بگیریم.

مدافع میانی تیم فوتبال سپاهان درون ادامه همچنین تأکید کرد: طبیعتاً حریفان ما امتیاز از دست می‌دهند، ولی با اهمیت این هست که خودمان هم خوب امتیاز بگیریم. یک گیم مستقیم هم با پرسپولیس درون تهران داریم که ازبرای قهرمان شدن، شکست دادن این تیم بسیار با اهمیت هست. امیدوارم که درون آخر فصل درون جایگاهی باشیم که هواداران سپاهان خوشحال و راضی باشند.

وی درون مورد خوشحالی کادر فنی و بازیکنان استقلال پس از برد برابر سپاهان که حرف و حدیث‌هایی را ایجاد کرد، گفت: من به خوشحالی آنها کاری ندارم. استقلالی‌ها به این دلیل خوشحالی کردند که تیم بزرگی را شکست دادند. متأسفانه ما درون بدترین وقت ممکن تمرکزمان را از دست دادیم و گل خوردیم که متأسفانه فرصتی هم ازبرای جبران نداشتیم.

شفیعی درون جواب به این سوال که به چه دلیل سپاهان درون چند هفته گذشته نتایج خوبی نگرفته هست، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم باید اسمش را بدشانسی بگذارم یا اینکه چیز دیگری بگویم. تیم ما مشکل فنی ندارد و خیلی خوب فوتبال گیم می‌کنیم. فکر می‌کنم بی‌دقتی درون زدن ضربات آخر سبب شده هست که درون خیلی از گیم‌ها موقعیت‌های زیادی را از دست بدهیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *