سلطانی‌فر: باید درون برابر اقتدار و صلابت این ملت سر تعظیم فرود آوریم/ داورزنی: با شیطنت‌های آمریکا روز به روز مستحکم‌تر از قبل هستیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزای تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از حضور پرشور و گسترده مردم ایران درون راهپیمایی چهلمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی، حماسه آفرینی مردم را ستایش و تاکید کرد: باید درون برابر بزرگی ، عزت ، عظمت، اقتدار و صلابت این ملت سر تعظیم فرود آوریم.

سلطانی‌فر درون مسیر راهپیمایی مردم تهران درون مصاحبه با خبرنگاران با تبریک این روز بزرگ به آزادگان جهان، ملت قهرمان ایران و فجرآفرینان بهمن ۱۳۵۷ اظهار داشت: دستاورد‌های ۴۰ سال گذشته درون عرصه‌های مختلف چشمگیر و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت و صلابت و اقتدار هست و درون این ۴۰ سال فراز و نشیب‌هایی را پشت سر گذاشته و توانسته به قله افتخار برسد.

 

وزیر ورزش و جوانان حضور پرشور مردم درون راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را با اشاره به مسیری که پیمودن بسیار گسترده‌تر از سال‌های گذشته دانست و افزود: امروز درون این باران خیلی افراد فکر می‌کردند ملت درون این راهپیمایی حضور پیدا نمی‌کنند و از طرفی تبلیغات و فشار‌ها و همچنین مسائلی همچون تحریم و درون فشار گذاشتن مردم آنها را از حضور منصرف کند ولی حضور مردم درون این راهپیمایی بیش از سال‌های دیگر بود.

سلطانی‌فر با ستایش از حضور حماسی مردم ایران تصریح کرد: باید سر تعظیم مقابل این مردم فرود بیاوریم. باید به خاطر قدرت و صلابتی مردم که درون راهپیمایی داشتند به فکر حل مشکلات آن‌ها باشیم. این راهپیمایی ما را درون صحنه رویارویی با دشمن مقتدر‌تر و وظیفه ما را هم سنگین‌تر می‌کند و به امید خدا  بتوانیم مشکلات ملت ایران را حل کنیم.

وزیر ورزش و جوانان حضور پرشور جامعه ورزش درون راهپیمایی امسال را خوب توصیف کرد و ادامه داد: جامعه ورزش همیشه حضور پر رنگی درون راهپیمایی داشته هست و همان طور که دیدید هزاران نفر از پیشکسوتان، ورزشکاران و قهرمانان درون صحنه حاضر هستند و وظیفه ملی و میهنی خود را انجام می‌دهند.

سلطانی‌فر دستاوردهای کشور درون چهل سال گذشته را درون همه عرصه ها را قابل توجه درون مقایسه با رژیم قبل دانست و اظهار داشت: دفعه‌ها گفته‌ام درون عرصه‌های مختلف ورزشی، انقلاب و نظام را ارزیابی می‌کنیم. درون ورزش، فضا‌های ورزشی را ۸ برابر افزایش دادیم و درون بحث مدال آوری از ۲۰ مدال طلای کسب شده درون بزرگ‌ترین آوردگاه ورزشی دنیا به این معنی گیم‌های المپیک، ۱۶ مدال طلا درون گیم‌های المپیک پس از انقلاب و ۴ مدال طلا ازبرای قبل از انقلاب بوده که با این تفاسیر افزایش چهار برابری داشته ایم و درون رقابت‌های جهانی نیز با رشد مواجه بوده‌ایم.

محمدرضا داورزنی،‌ معاون وزیر ورزش و جوانان نیز درون حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: به کوری چشم دشمنانی که می‌خواستند و تلاش کردند ملت بزرگوار جشن ۴۰ سالگی را نگیرند، ولی مردم امسال پر شور‌تر از همیشه درون راهپیمایی پیروزی انقلاب حضور یافتند و نشان دادند با اتحاد و همدلی مسیر انقلاب و امام را ادامه می‌دهند.

وی افزود: بنده هم این افتخار را داشتیم درون سیل خروشان مردم درون راهپیمایی شرکت کنم ضمن اینکه از همین جا عنوان می‌کنم ملی پوشان و جامعه ورزش کنار مردم هستند و ازبرای مردم کار می‌کنند و امروز نشان دادند انقلاب زنده هست و با همه تحریم‌ها و شیطنت‌های آمریکا روز به روز مستحکم‌تر از قبل هستیم و درون تمام صحنه‌ها حضور خواهیم داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *