خودکشی به سبک پرسپولیس/ بازیکنانی که حاضر نیستند مثل برانکو باشند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس درون روزی که مثل دیدارهای گذشته‌اش نبود دو امتیاز حساس را برابر ذوب‌آهن از دست داد تا فاصله‌اش با دیگر مدعیان قهرمانی کمتر شود. درون اینکه پرسپولیس قرار نیست همیشه ببرد شکی وجود ندارد ولی بدون شک عوامل حاشیه‌ای پیرامون پرسپولیس که پس از گیم مقابل سایپا درون اطراف این تیم دیده شد درون تساوی درون اصفهان نمی‌تواند بی‌تاثیر باشد.

پرسپولیس با دست خودش وارد حاشیه شد
بازیکنان پرسپولیس دو روز قبل از گیم حساس با ذوب‌آهن درون یک پست اینستاگرامی به وضعیت مالی باشگاه اعتراض کردند تا نشان دهند درون مسائل غیر فنی هم هماهنگی خوبی میان آنها وجود دارد. این پست عدم تمرکز بازیکنان روی شرایط حساس تیم‌شان را نیز به خوبی نشان داد. شاید بهتر بود درون روز‌هایی که مدیریت باشگاه پرسپولیس دشوار درون تلاش هست تا مطالبات عقب افتاده برانکو را فراهم و پرداخت کند بازیکنان این تیم چند روزی دندان روی جگر گذاشته و حداقل پس از اینکه سرمربی‌شان پولش را گرفت، تصویر‌العمل نشان می‌دادند. روی سخن بیشتر به کاپیتان‌های پرسپولیس هست که این روز‌ها ترجیح می‌دهند سکوت اختیار کنند.

برانکو الگویی ازبرای شاگردانش
سرمربی پرسپولیس درون چند ماه گذشته هر موقع پول به باشگاه آمده از مدیریت خواسته بازیکنان و دستیارانش درون اولویت قرار بگیرند و همین مسئله سبب شده حقوق وی چند ماهی عقب بیفتد. با این حال برانکو حتی یک دفعه هم درون مصاحبه‌هایش به این مسئله اشاره نکرده و بارها تاکید داشته دیر یا سریع پولش را از باشگاه دریافت خواهد کرد. برخلاف برانکو، بازیکنان بزرگتر پرسپولیس چندان صبور نبوده و درون حالی که چندی پیش پاداش‌های چند صد میلیونی حضور درون فینال لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کرده‌اند لب به اعتراض گشوده‌اند. پاداش‌هایی که درون یک کار عجیب و قابل پیگیری از سوی مدیریت قبلی پرسپولیس، هیچ ربطی به قرارداد سرخپوشان نداشت و به نوعی پاداش ویژه بود. درون شرایطی که همان مدیر درون امضای قرارداد با همین نفرات بندهایی را درون آن قرار داد که درصورتیکه پرسپولیس مرحله به مرحله درون لیگ قهرمانان پیش برود به مبلغ قرارداد‌ها اضافه شود. درون این میان البته نفراتی جوان درون پرسپولیس هستند که از پاداش ویژه فینال آسیا یک ریال هم سهم نداشتند و درون واقع تنها باید به آنها حق داد که از شرایط موجود ناراحت باشند به چه دلیل که پرداختی به این نفرات خیلی کمتر انجام شده هست.

اقدامی علیه آنچه مدیرعامل گفت
ایرج عرب درون تازه‌ترین اظهارات خود متذکر شد که همه اعضای تیمش درون یک قایق سوار هستند و همزمان پارو می‌زنند از این‌رو باید متحد باشند تا این روز‌های حساس را با موفقیت پشت‌سر بگذارند ولی درون فاصله چند ساعت پس از این مصاحبه، کاپیتان پرسپولیس درون نشانه اعتراض به شرایط مالی‌  پست اینستاگرامی گذاشت و بقیه نفرات این تیم هم از وی تبعیت کردند.

این کار آنها درون واقع به نوعی اعتراض به صحبت‌های مدیرعامل باشگاه ازبرای آرامش دادن به تیمش بود. درون حقیقت پرسپولیسی‌ها با این کار خودشان را وارد حاشیه کرده و آرامش را از تیم خود دور کردند. درون این شرایط شاید تعطیل کردن تمرین فردای گیم با ذوب‌‌آهن از سوی برانکو بهترین تصمیمی بود که می‌‌توانست لحاظ شود. نکته قابل توجه اینکه بازیکنان پرسپولیس که اکثرا چند فصلی از حضورشان درون این باشگاه می‌گذرد و تا اینجای کار همه مطالبات خود از فصول گذشته را دریافت کرده‌اند، می‌دانند پرداختی به آنها دیر یا سریع دارد ولی سوخت و سوز ندارد. ای کاش بزرگترهای پرسپولیس که این‌ روز‌ها دم از مشکلات مالی می‌زنند، تا حدی هم هواداران خود را درک کنند که درون شرایط دشوار اقتصادی جامعه از جیب خود خرج کرده و ازبرای حمایت از پرسپولیس به ورزشگاه می‌آیند. هوادارانی که درون دشوار‌ترین شرایط هم تیم محبوب خود را تنها نگذاشته‌اند.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *