اشکان نامداری: درون حق رحمتی اجحاف شد/ شرایط حسینی عالی هست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اشکان نامداری پس از برد یک بر صفر استقلال مقابل ماشین‌سازی درون حضور اصحاب رسانه اظهار داشت: گیم خیلی خوبی را مقابل تیم قدرتمند ماشین‌سازی انجام دادیم. آنها واقعاً حریف سرسختی بودند و خیلی بانظم فوتبال گیم می‌کردند، ولی ما قدر موقعیت‌های گل خود را دانستیم و برنده از میدان خارج شدیم.

وی درون مورد هجمه‌ای که پس از گیم استقلال و سایپا روی سیدمهدی رحمتی به وجود آمد و شعارهایی که درون این گیم علیه وی سر داده شد، عنوان کرد: درون این رابطه حرف خاصی ندارم. پیش از این هم مصاحبه کرده و حرف‌هایم را زدم. نباید به آن شکل به مهدی رحمتی هجوم می‌شد. به نظر من درون حق وی اجحاف شد. روز گذشته شفر صحبت‌هایی که راجع به مهدی رحمتی لازم بود را عنوان کرد و خوشبختانه وی هم به تمرینات برگشته هست و هر وقت سرمربی تیم صلاح بداند به میدان خواهد آمد.

مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال استقلال درون جواب به این سوال که «آیا تا آخر فصل به سیدمهدی رحمتی گیم خواهد رسید یا نه؟»، خاطر نشان کرد: نمی‌دانم که درون آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. همه چیز بستگی به نظر سرمربی دارد. شرایط حسینی عالی هست و اینکه رحمتی درون ادامه فصل گیم کند یا نه، شفر تصمیم می‌گیرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *